Âşıkâne TÜRDEB’e ev sahipliği yaptı

“Türdeb” Türkiye dergi editörleri ve yayın yöneticileri birliği, Ocak-2014 İstişâre ve Çalışma Toplantısını “Âşıkâne” dergisinin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Genç Düşünce Dergisi’nin de katıldığı toplantı aylık olarak düzenlenmekte ve samimi birlikteliklere sahne olmaktadır.

Ülkemizin önde ve öncü islâmî süreli yayın organları olan, birçok farklı kategoride yaklaşık 120 derginin bir araya geldiği “Türdeb Platformu”, çalışma ve faaliyetlerini, kendi inanç, düşünce, duygu ve fikir dünyamız adına, fedakârane ciddiyet ve samimiyetle sürdürüyor.

Türkiye’de ve Dünya’da alanında ilk ve tek olarak, her yıl “Dergi Günlerini” başlatan, organize eden, yürüten ve yöneten bu platform, Mayıs-2014’te beşincisini düzenleyeceği dergi günleri için kültür dünyamız adına en iyi hizmeti verebilmek için istişârelerine aralıksız devam ediyor.

05 Eylül 2015 Cumartesi, 11:28
turdeb

 

Ayrıca dergilerin karşılaştığı basım, yayın ve dağıtım gibi problemlerin çözümü içinde “TÜRDEB” çatısı altında birlikte çalışmalar yürütülüyor.

Her konunun, kendine özgü saygı çerçevesi dâhilinde masaya yatırılarak, konuşulup, görüşüldüğü ve olumlu bir sonuca bağlanılmaya çalışan istişâre toplantılarının, düzenli olarak her ayın ikinci salısı farklı bir dergide yapılıyor olması da hakk ve hakikât adına bir ve beraber hizmet olarak ayrı bir güzellik taşıyor.

TÜRDEB Ocak-2014 İstişâre ve çalışma toplantısına bu kez Âşıkâne ev sahipliği yaptı.

Katılan tüm dergi editörleri ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Allah (cc), kendi Rızâsı istikâmetinde bu ve benzeri çalışmaları mübârek ve muvaffak eylesin…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir